首頁 > TDK代理商 > VLS201610CX-2R2M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS201610CX-2R2M-1
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.53 A 163mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 2.2 UH 20%
型號:
VLS201610CX-2R2M-1
品牌:
TDK
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
163mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
1.31A
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
2016
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
1.53 A