VLS2012ET-4R7M
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Wirewound Inductor 700 mA 336mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 700MA 336 MOHM
- 型號:
- VLS2012ET-4R7M
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Inductance
- 4.7 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 700 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 700mA
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 336mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)