VLS2012ET-220M
- 型號描述:
22 μH Shielded Wirewound Inductor 330 mA 1.764Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 330MA 1.764 OHM
- 型號:
- VLS2012ET-220M
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
- Type
- Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 1.764Ohm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 330mA
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 330 mA