首頁 > TDK代理商 > VLS2012ET-150M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS2012ET-150M-CA
型號描述:
15 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 470 mA 1.062Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 470MA 1.062 OHM
型號:
VLS2012ET-150M-CA
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Material - Core
Ferrite
Inductance
15 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
470 mA
Current - Saturation (Isat)
400mA
DC Resistance (DCR)
1.062Ohm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)