首頁 > TDK Corporation代理商 > VLS2010ET-4R7M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS2010ET-4R7M-CA
型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 790 mA 408mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 790MA 408 MOHM
型號:
VLS2010ET-4R7M-CA
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
408mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
700mA
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Inductance
4.7 µH
Current Rating (Amps)
790 mA