VLS2010ET-2R2M-CA
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.05 A 228mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.05A 228MOHM SM
- 型號:
- VLS2010ET-2R2M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.05 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 228mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)