VLM10555T-R33M180-3H
- 型號描述:
330 nH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 18 A 1.2mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 330NH 18A 1.2 MOHM SMD
- 型號:
- VLM10555T-R33M180-3H
- 品牌:
- TDK Corporation
- 原廠包裝量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 330 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 18 A
- Current - Saturation (Isat)
- 34A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 1.2mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.417" L x 0.413" W (10.60mm x 10.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.220" (5.60mm)