首頁 > TDK代理商 > NLV32T-R82J-EF
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV32T-R82J-EF
型號描述:
820 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 650mOhm Max 1210 (3225 Metric)
RF電感器 - SMD 820nH 650mohms 450mA Wound Ferrite
型號:
NLV32T-R82J-EF
品牌:
TDK
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
650mOhm Max
Q @ Freq
30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant
140MHz
Inductance Frequency - Test
25.2 MHz
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
820 nH
Current Rating (Amps)
450 mA