首頁 > TDK代理商 > NLV32T-1R0J-EFD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV32T-1R0J-EFD
型號描述:
1 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 400 mA 700mOhm Max 1210 (3225 Metric)
RF電感器 - SMD 1.0uH 700mohms 400mA Wound Fer AEC-Q200
型號:
NLV32T-1R0J-EFD
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
700mOhm Max
Q @ Freq
30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant
120MHz
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
7.96 MHz
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
1 µH
Current Rating (Amps)
400 mA