首頁 > TDK Corporation代理商 > NLV32T-R56J-PF
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV32T-R56J-PF
型號描述:
560 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 550mOhm Max 1210 (3225 Metric)
型號:
NLV32T-R56J-PF
品牌:
TDK Corporation
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
550mOhm Max
Q @ Freq
30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant
180MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
25.2 MHz
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
560 nH
Current Rating (Amps)
450 mA