NLV32T-R56J-PF
- 型號描述:
560 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 550mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 560NH 450MA 550 MOHM
- 型號:
- NLV32T-R56J-PF
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 550mOhm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 180MHz
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 560 nH
- Current Rating (Amps)
- 450 mA