NLV32T-R47J-PFD
- 型號描述:
470 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 500mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 470NH 450MA 500MOHM SM
- 型號:
- NLV32T-R47J-PFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 470 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 450 mA
- DC Resistance (DCR)
- 500mOhm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 220MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)