NLV32T-8R2J-EFD
- 型號描述:
8.2 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 170 mA 2Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-8R2J-EFD
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 2Ohm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 7.96MHz
- Frequency - Self Resonant
- 35MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Inductance Frequency - Test
- 7.96 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 8.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 170 mA