首頁 > TDK代理商 > NLV32T-471J-EFD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV32T-471J-EFD
型號描述:
470 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 25 mA 40Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 470UH 25MA 40 OHM SMD
型號:
NLV32T-471J-EFD
品牌:
TDK
Inductance
470 µH
Tolerance
±5%
Current Rating (Amps)
25 mA
DC Resistance (DCR)
40Ohm Max
Q @ Freq
20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant
4MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
796 kHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)