NLV32T-471J-EFD
- 型號描述:
470 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 25 mA 40Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 470UH 25MA 40 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-471J-EFD
- Inductance
- 470 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 25 mA
- DC Resistance (DCR)
- 40Ohm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 796kHz
- Frequency - Self Resonant
- 4MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)