NLV32T-471J-EF
- 型號描述:
470 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 25 mA 40Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 470UH 25MA 40 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-471J-EF
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Unshielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 40Ohm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 796kHz
- Frequency - Self Resonant
- 4MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Supplier Device Package
- 1210
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 470 µH
- Current Rating (Amps)
- 25 mA