NLV32T-470J-EFD
- 型號描述:
47 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 60 mA 7Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 47UH 60MA 7 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-470J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 7Ohm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 2.52MHz
- Frequency - Self Resonant
- 15MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Supplier Device Package
- 1210
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 47 µH
- Current Rating (Amps)
- 60 mA