NLV32T-3R3J-PFD
- 型號描述:
3.3 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 260 mA 1.2Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2 OHM
- 型號:
- NLV32T-3R3J-PFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 260 mA
- DC Resistance (DCR)
- 1.2Ohm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 7.96MHz
- Frequency - Self Resonant
- 60MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 7.96 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)