首頁 > TDK Corporation代理商 > NLV32T-2R2J-EFD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV32T-2R2J-EFD
型號描述:
2.2 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 320 mA 1Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
型號:
NLV32T-2R2J-EFD
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±5%
Current Rating (Amps)
320 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
1Ohm Max
Q @ Freq
30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant
75MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
7.96 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)