NLV32T-221J-PFD
- 型號描述:
220 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 50 mA 21Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-221J-PFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 220 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 50 mA
- DC Resistance (DCR)
- 21Ohm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 796kHz
- Frequency - Self Resonant
- 7MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)