首頁 > TDK代理商 > NLV32T-220J-PF
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV32T-220J-PF
型號描述:
22 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 110 mA 3.7Ohm Max 1210 (3225 Metric)
型號:
NLV32T-220J-PF
品牌:
TDK
交期:
10-16工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Inductance
22 µH
Tolerance
±5%
Current Rating (Amps)
110 mA
DC Resistance (DCR)
3.7Ohm Max
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant
20MHz
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)