NLV32T-181J-EFD
- 型號描述:
180 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 60 mA 17Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 180UH 60MA 17 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-181J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 17Ohm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 796kHz
- Frequency - Self Resonant
- 7MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 180 µH
- Current Rating (Amps)
- 60 mA