NLV32T-180J-EFD
- 型號描述:
18 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 120 mA 3.3Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 18UH 120MA 3.3 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-180J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
- Inductance
- 18 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 120 mA
- DC Resistance (DCR)
- 3.3Ohm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 2.52MHz
- Frequency - Self Resonant
- 20MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)