NLV32T-101J-PF
- 型號描述:
100 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 40 mA 10Ohm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 100UH 40MA 10 OHM SMD
- 型號:
- NLV32T-101J-PF
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 10Ohm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 796kHz
- Frequency - Self Resonant
- 10MHz
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 100 µH
- Current Rating (Amps)
- 40 mA