NLV32T-047J-PF
- 型號描述:
47 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 300mOhm Max 1210 (3225 Metric)
- 型號:
- NLV32T-047J-PF
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 300mOhm Max
- Q @ Freq
- 26 @ 100MHz
- Frequency - Self Resonant
- 1.2GHz
- Inductance Frequency - Test
- 100 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 47 nH
- Current Rating (Amps)
- 450 mA