NLV32T-022J-EFD
- 型號描述:
22 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 200mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 22NH 450MA 200 MOHM
- 型號:
- NLV32T-022J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
- Inductance
- 22 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 450 mA
- DC Resistance (DCR)
- 200mOhm Max
- Q @ Freq
- 23 @ 100MHz
- Frequency - Self Resonant
- 1.7GHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)