NLV32T-018J-EF
- 型號描述:
18 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 180mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 18NH 450MA 180 MOHM
- 型號:
- NLV32T-018J-EF
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 18 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 450 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 180mOhm Max
- Q @ Freq
- 21 @ 100MHz
- Frequency - Self Resonant
- 1.9GHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)