NLV25T-R82J-EFD
- 型號描述:
820 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 260 mA 1Ohm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD
- 型號:
- NLV25T-R82J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Unshielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 1Ohm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 260MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Supplier Device Package
- 1008 (2520 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.075" (1.90mm)
- Inductance
- 820 nH
- Current Rating (Amps)
- 260 mA