NLV25T-R47J-EFD
- 型號描述:
470 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 350 mA 680mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 470NH 350MA 680 MOHM
- 型號:
- NLV25T-R47J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 470 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 350 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 680mOhm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 350MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1008 (2520 Metric)
- Supplier Device Package
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.075" (1.90mm)