NLV25T-R33J-PFD
- 型號描述:
330 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 400 mA 600mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 330NH 400MA 600 MOHM
- 型號:
- NLV25T-R33J-PFD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 330 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 400 mA
- DC Resistance (DCR)
- 600mOhm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 400MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.075" (1.90mm)