首頁 > TDK Corporation代理商 > NLV25T-R27J-EFD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV25T-R27J-EFD
型號描述:
270 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 420 mA 550mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 270NH 420MA 550 MOHM
型號:
NLV25T-R27J-EFD
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
270 nH
Tolerance
±5%
Current Rating (Amps)
420 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
550mOhm Max
Q @ Freq
30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant
425MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
25.2 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1008 (2520 Metric)
Supplier Device Package
1008 (2520 Metric)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)