NLV25T-560J-EFD
- 型號描述:
56 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 75 mA 12.1Ohm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 56UH 75MA 12.1 OHM SMD
- 型號:
- NLV25T-560J-EFD
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Inductance
- 56 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 75 mA
- DC Resistance (DCR)
- 12.1Ohm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 2.52MHz
- Frequency - Self Resonant
- 16MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.075" (1.90mm)