首頁 > TDK代理商 > NLV25T-560J-EF
影像僅供參考,以產品規格為準
NLV25T-560J-EF
型號描述:
56 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 75 mA 12.1Ohm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 56UH 75MA 12.1 OHM SMD
型號:
NLV25T-560J-EF
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
1008 (2520 Metric)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
12.1Ohm Max
Q @ Freq
20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant
16MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Supplier Device Package
1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)
Inductance
56 µH
Current Rating (Amps)
75 mA