NLV25T-330J-PF
- 型號描述:
33 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 110 mA 7.1Ohm Max 1008 (2520 Metric)
- 型號:
- NLV25T-330J-PF
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Inductance
- 33 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 110 mA
- DC Resistance (DCR)
- 7.1Ohm Max
- Q @ Freq
- 25 @ 2.52MHz
- Frequency - Self Resonant
- 20MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.075" (1.90mm)