CLF7045T-6R8N-D
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3 A 35.1mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6.8UH 3A 35.1 MOHM SMD
- 型號:
- CLF7045T-6R8N-D
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- DC Resistance (DCR)
- 35.1mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 3.3A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.189" (4.80mm)
- Inductance
- 6.8 µH
- Current Rating (Amps)
- 3 A