首頁 > TDK代理商 > CLF7045T-6R8N-D
影像僅供參考,以產品規格為準
CLF7045T-6R8N-D
型號描述:
功率電感器 - SMD 6.8uH 27mOhms 3.3A AEC-Q200 (150C)
型號:
CLF7045T-6R8N-D
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR)
35.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
3.3A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Height - Seated (Max)
0.189" (4.80mm)
Inductance
6.8 µH
Current Rating (Amps)
3 A