CLF7045T-4R7N-D
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 26mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- CLF7045T-4R7N-D
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 4.7 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 3.6 A
- Current - Saturation (Isat)
- 4.1A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 26mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.189" (4.80mm)