CLF7045NIT-1R5N-D
- 型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.4 A 13mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 5.4A 13 MOHM SMD
- 型號:
- CLF7045NIT-1R5N-D
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 1.5 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 5.4 A
- Current - Saturation (Isat)
- 6.3A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 13mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.189" (4.80mm)