CLF5030NIT-680M-D
- 型號描述:
68 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 590 mA 636mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 68UH 590MA 636 MOHM
- 型號:
- CLF5030NIT-680M-D
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 68 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 590 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 680mA
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 636mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)