CLF12555T-3R3N-H
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.7 A 10.3mOhm Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3MOHM SM
- 型號:
- CLF12555T-3R3N-H
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 10.3mOhm
- Current - Saturation (Isat)
- 11.4A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.217" (5.50mm)
- Inductance
- 3.3 µH
- Current Rating (Amps)
- 5.7 A