CLF12555T-3R3N-D
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.7 A 13.4mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4MOHM SM
- 型號:
- CLF12555T-3R3N-D
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- DC Resistance (DCR)
- 13.4mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 11.4A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.230" (5.85mm)
- Inductance
- 3.3 µH
- Current Rating (Amps)
- 5.7 A