首頁 > TDK Corporation代理商 > CLF12555T-3R3N-D
影像僅供參考,以產品規格為準
CLF12555T-3R3N-D
型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.7 A 13.4mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4 MOHM
型號:
CLF12555T-3R3N-D
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR)
13.4mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
11.4A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Height - Seated (Max)
0.230" (5.85mm)
Inductance
3.3 µH
Current Rating (Amps)
5.7 A