CLF12555T-3R3N-CA
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.7 A 13.4mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4MOHM SM
- 型號:
- CLF12555T-3R3N-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±30%
- Size / Dimension
- 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 13.4mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 11.4A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.230" (5.85mm)
- Inductance
- 3.3 µH
- Current Rating (Amps)
- 5.7 A