C1608CH2A010C080AA
- 型號描述:
1 pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor CH 0603 (1608 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT RECOMMENDED ALT 810-C1608C0G2A010C0A
- 型號:
- C1608CH2A010C080AA
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- Tolerance
- ±0.25pF
- Voltage - Rated
- 100V
- Temperature Coefficient
- CH
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 1 pF