首頁 > TDK代理商 > B40900B5337M000
影像僅供參考,以產品規格為準
B40900B5337M000
型號描述:
330 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 4000 Hrs @ 125°C
CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD
型號:
B40900B5337M000
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Hybrid
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Lifetime @ Temp.
4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max)
0.413" (10.50mm)
Capacitance
330 µF
Voltage - Rated
25 V
Ripple Current @ High Frequency
2.8 A @ 100 kHz