首頁 > TDK代理商 > ACM90V-701-2PL-TL00
影像僅供參考,以產品規格為準
ACM90V-701-2PL-TL00
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
CMC 8A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
型號:
ACM90V-701-2PL-TL00
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Horizontal, 4 J-Lead
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
Height (Max)
0.177" (4.50mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
80V
Current Rating (Max)
8A
DC Resistance (DCR) (Max)
10mOhm
Grade
Automotive
Impedance @ Frequency
700 Ohms @ 100 MHz