首頁 > TDK代理商 > ACM2520-102-2P-T002
影像僅供參考,以產品規格為準
ACM2520-102-2P-T002
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 900mOhm
共模扼流圈/過濾器 1000ohms 0.9ohms 0.2A
型號:
ACM2520-102-2P-T002
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
20V
Current Rating (Max)
200mA
DC Resistance (DCR) (Max)
900mOhm
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz