ACM7060-301-2PL-TL01
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
CMC 5A 2LN 300 OHM SMD
- 型號:
- ACM7060-301-2PL-TL01
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Height (Max)
- 0.138" (3.50mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 80V
- Current Rating (Max)
- 5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 10mOhm
- Impedance @ Frequency
- 300 Ohms @ 100 MHz