首頁 > TDK-Lambda代理商 > RTEN-5100J9J3-00
影像僅供參考,以產品規格為準
RTEN-5100J9J3-00
型號描述:
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter 100 A Single Stage Terminal Block
功率線濾波器 Filter, 500VAC 100A, Screw terminations
型號:
RTEN-5100J9J3-00
品牌:
TDK-Lambda
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Inductance
Filter Type
Three Phase (Delta)
Mounting Type
Chassis Mount
Configuration
Single Stage
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Termination Style
Terminal Block
Applications
General Purpose
Approval Agency
ENEC
Voltage - Rated DC
Voltage - Rated AC
Frequency - Operating
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
500 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
500 V
Current
100 A