首頁 > TDK-Lambda代理商 > RTEN-5010D
影像僅供參考,以產品規格為準
RTEN-5010D
型號描述:
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter 10 A 500V 500V Single Stage Terminal Block
功率線濾波器 Filter 250VAC 10A
型號:
RTEN-5010D
品牌:
TDK-Lambda
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Inductance
Filter Type
Three Phase (Delta)
Mounting Type
DIN Rail
Configuration
Single Stage
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Termination Style
Terminal Block
Applications
General Purpose
Approval Agency
EN, UL
Voltage - Rated DC
500V
Voltage - Rated AC
500V
Frequency - Operating
Current
10 A